قوانین و مقررات سپهران ایرلاین

این شرکت هواپیمایی با پیروی از قوانین بین‌المللی، قوانین مخصوصی دارد که قبل از خرید بلیط حتما باید به آن‌ها توجه کرد.
یکی از این موارد به افرادی با بیماری‌های خاص مربوط می‌شود و قبل از سفر حتما باید با پزشک فرودگاه در مورد بیمار هماهنگی‌های لازم به علم آید. بانوان باردار، حتما باید نامه‌ای معتبر با ذکر تخمینی زمان وضع حمل را همراه خود داشته باشند؛ اگر در مورد مجاز بودن استفاده از هواپیما برای فرد باردار مطمئن نیستید، بهتر است قبل از خرید بلیط پرواز داخلی، در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.
از آنجایی که کانتر پرواز‌های داخلی، ۳۰ دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود، لازم است مسافران حداقل یک ساعت و نیم پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته و برای دریافت کارت پرواز، اقدام کنند. برای پرواز‌های خارجی هم توصیه می‌شود حداقل ۲ ساعت و نیم زودتر در فرودگاه باشید چرا که طی شدن مراحل تشریفات، کمی زمان‌بر خواهد بود. اگر به تاکسی و اتوبوس دسترسی ندارید و می‌خواهید به‌موقع به فرودگاه برسید، می‌توانید از سرویس درخواست خودروی اسنپ استفاده کنید.
پیش از خرید بلیط هواپیما باید در مورد قوانین مربوط به بار هم اطلاعات کاملی کسب کنید. برای داخل کابین، همراه داشتن وسایلی مانند فندک و کبریت، اشیای فلزی، وسایل تیز مانند قیچی و چاقو یا ناخن‌گیر و مواردی از این دست، کاملا ممنوع است؛ مسافران می‌توانند علاوه بر گوشی موبایل، فقط وسایلی مثل پالتو، لپ‌تاپ، کیف دستی، کتاب، دوربین کوچک و … را با خود به کابین هواپیما ببرند. طبق قوانین فرودگاهی، در بار اصلی شما هم نباید چیز‌هایی مثل پول نقد و جواهرات، وسایل شکستنی، مواد اشتعال‌زا و مواد سمی وجود داشته باشد.

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب
کارگو - Cargo - چیست؟

واژه انگلیسی "Cargo" به معنی "محموله" و "بار" است و معمولا به حمل و نقل کالاهای تجاری برای صادرات و واردات از طریق خطوط و شرکت‌های هوایی، کارگو گفته می‌شود.

قوانین و مقررات سپهران ایرلاین

این شرکت هواپیمایی با پیروی از قوانین بین‌المللی، قوانین مخصوصی دارد که قبل از خرید بلیط حتما باید به آن‌ها توجه کرد.

Feel the dream of travel

همه جا در دسترس شما هستیم