کارگو

ارسال بار و یا  محموله های باربری به شکل هوایی، یکی خدمات ارائه شده از جانب شرکت های حمل و نقل هوایی از جمله شرکت هواپیمایی سپهران است.  این خدمات به شکل آماده سازی، بسته بندی، جاسازی و ارسال بار و محموله مورد نظر بازرگانان، واردکنندگان، خرده فروشان و بسیاری از مردم عادی به مقصد مورد نظر می باشد. امروزه شرکت‌های هواپیمایی متعددی مشغول  به فعالیت در زمینه حمل و نقل و بازرگانی محموله های باری داخلی و خارجی هستند. از این رو، آنچه در خصوص رقابت و کسب اعتبار شرکت ها و ناوگان های حمل و نقل هوایی بیش از هر چیز دیگری اهمیت داشته، تخصص تکنسین های شرکت هواپیمایی، تعهد به امنیت ارسال بار، استفاده از متد های بسته بندی اصولی، عقد بیمه نامه های باربری، قیمت های مقرون به صرفه و اهمیت به ارسال سریع محموله مورد نظر است.

 ارسال بار هوایی (کارگو)

 امروزه یکی از روش های آسان و سریع به منظور   ارسال کالا  و محموله های باربری به سراسر جهان، ارسال بار هوایی است. این نوع از ارسال محموله های باربری توسط شرکت های هواپیمایی، بسیاری از مشکلات گذشته در  این زمینه را مرتفع نموده و توانسته است یک بستر ارتباطی پهناور به منظور ارسال و دریافت محموله های باربری، کالا و اجناس مختلف در سراسر جهان را ایجاد نماید. در فرآیند ارسال بار هوایی که اصطلاحاً کارگو و یا فریت بار نامیده می شود، تمامی محموله های قانونی و بدون مشکل، توسط تکنسین های مجرب بسته بندی و آماده سازی ارسال بار در شرکت های هواپیمایی، با رعایت امنیت کامل، به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.

 قوانین مرتبط با ‏ ارسال بار هوایی

 یکی از مهمترین موارد قابل توجه در خصوص ارسال و تحویل محموله های باربری به شکل هوایی،  توجه به قوانین و رعایت باید و نباید های وضع شده در این زمینه است. تحویل مدارک کامل فرستنده و گیرنده، مجاز و یا غیر مجاز بودن کالای ارسالی و اخذ مجوزهای گمرکی و برخی از سازمان های دولتی، از مهمترین قوانین وضع شره در خصوص ارسال بار هوایی و یا اصطلاحاً کارگو هستند که توسط تمام شرکت‌های هواپیمای حمل و نقل و بازرگانی ارسال بار هوایی از جمله شرکت هواپیمایی سپهران در نظر گرفته شده و اجرا خواهد شد.

  • ارسال و تحویل تمامی لوازم منزل، قطعات خودرو، کتاب، لوازم ساختمانی، حیوانات زنده بله لوازم شخصی، مجاز می باشد.
  • ارسال و تحویل مواد خوراکی، خشکبار و سایر خوراکی های موجود در بازار به شرط جامد بودن و برخورداری از بسته بندی های بهداشتی مجاز می باشد.
  • ارسال انواع اشیا و کالاهای قدمت دار، تاریخی و قدیمی در صورت به همراه داشتن مجوز اداره میراث فرهنگی مجاز می باشد.
  • ارسال و تحویل اسلحه، سلاح سرد، مهمات، مواد مخدر، دارو، محموله‌های مواد شیمیایی، مواد آرایشی بهداشتی ترکیبات ناشناخته ممنوع و غیر مجاز است.

 ارسال بار هوایی توسط شرکت هواپیمایی سپهران ، یک فرصت ویژه برای جابجای کالاهای پرمصرف تجاری به منظور کاهش نرخ ارز و توزیع آن ها در بازار مصرف است.

 توجه به نحوه  بارگیری و بسته بندی مناسب و اصولی محموله های باری، کاهش ریسک آسیب پذیری محموله های ظریف و حساس، امنیت کالا در طول مسیر، استفاده از بیمه نامه های باربری و تحویل سالم محموله باری به مقصد مورد نظر از مهمترین اصول و قوانین وضع شده در خصوص اخذ مجوز شرکت های هواپیمایی به منظور ارسال محموله های باری به شکل هوایی است.

شرکت هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران Sepehran Airlines از جمله شرکت های هواپیمایی معتبر و فعال در زمینه حمل و نقل و بازرگانی شامل مسافر، بار و محصولات پستی در ایران است.  شرکت هواپیمایی سپهران فعالیت رسمی و قانونی خود را از سال ۱۳۹۵ با هدف برآورده نمودن احتیاجات ارسال بار هوایی در خصوص انواع مختلفی از اجناس و کالاهای صنعتی و غیرصنعتی آغاز نموده است.  شرکت هواپیمایی سپهران، با جذب افراد متخصص و نیروی کار حرفه ای در زمینه بسته بندی، حمل و نقل و ارسال بار به شکل هوایی، توانسته است به شکل قابل اعتمادی پاسخگوی نیاز متقاضیان ارسال بار هوایی به مقاصد مختلف بوده و با تضمین امنیت کالای ارسالی، در نظر گرفتن بالاترین میزان رضایتمندی مشتری و عقد قرارداد با بیمه های باربری، عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های هواپیمایی فعال در زمینه ارسال بار هوایی را از آن خود نماید.

 خدمات حمل بار شرکت هواپیمایی سپهران چیست؟

  استفاده از تکنسین و کادر اجرایی متخصص و کارآزموده در زمینه بسته بندی صحیح و اصولی به منظور  پیشگیری و کاهش خسارت های احتمالی، امکان برقراری ارتباط ارسال کننده و پیگیری به منظور اطلاع از وضعیت بار به صورت آنلاین و عقد بیمه نامه های باربری، از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های حرفه ای ناوگان حمل و نقل هوایی سپهران به شمار می‌آیند.

هزینه های ارسال بار هوایی

  هزینه های مربوط به حمل بار و محموله های هوایی، توسط کارشناسان شرکت های حمل و نقل از جمله شرکت هواپیمایی سپهران تعیین خواهد شد. در این فرایند کارشناس، پس از رویت محموله، ارائه مشاوره در خصوص بسته بندی و حمل صحیح کالا، آماده سازی و تهیه لیست بسته بندی به وسیله تکنسین های شرکت، بارگیری محموله، انجام امور گمرکی و کسب مجوز های ارسال بار، صدور بیمه نامه های باربری، بارنامه هوایی و پیگیری آنلاین وضعیت حمل و ارسال محموله مورد نظر، هزینه و قیمت محاسبه شده به منظور بارگیری و ارسال کالای مورد نظر را بی شکل شفاهی و یا کتبی به اطلاع متقاضیان رسانیده و پس از تعیین وزن و حجم دقیق محموله باری، بیم تنهایی را به آنها اعلام خواهد نمود.

 سخن پایانی

 ارسال بار و انواع محموله های مختلف کالا  به شکل هوایی و یا اصطلاحاً کارگو، از جمله روش های پرسرعت، مقرون به صرفه با بیشترین میزان از امنیت حمل بار است. این نوع از حمل و نقل و ارسال محموله های باری، به منظور جابجایی انواع مختلف کالا و اجناس مورد استفاده قرار گرفته و نسبت به مسافت طولانی مسیر، از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد. پیشنهاد می شود اگر قصد جابجایی و ارسال محموله های باری در انواع مختلف و مسافت های طولانی را دارید، ناوگان حمل و نقل شرکت هواپیمایی سپهران را انتخاب نموده و از ارسال  به موقع و امنیت کالای خود در طول مسیر و مقصد نهایی اطمینان حاصل نمایید. شرکت هواپیمایی سپهران تجربه یک ارسال محموله بار هوایی موفق و رضایت بخش را برایتان به ارمغان آورده و پاسخگویی احتیاجات شما در این زمینه خواهد بود.

 


 

Feel the dream of travel

همه جا در دسترس شما هستیم