سوالات متداول

کلیه مسافران پروازهای داخلی می بایست یک ساعت و نیم قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند و برای گرفتن کارت پرواز به کانتر پذیرش مراجعه نمایند. سی دقیقه قبل از پرواز کانتر بسته خواهد شد و مسافر , جامانده محسوب خواهد شد شرکت هواپیمایی سپهران مسئولیتی در قبال مسافر جامانده نخواهد داشت و مسافر مذکور در پروازهای بعدی در اولویت لیست انتظار قرارخواهد گرفت

در بالای صفحه گزینه ورود و ثبت نام را انتخاب و اطلاعات موجود را تکمیل، و در آخر گزینه ورود را زده تا حساب کاربری برای شما ایجاد شود

در صورت شرایط جسمانی طبیعی و مطلوب , پروازهایی با زمان پرواز کمتر از 2 ساعت تا پایان هفته 30ام بارداری و در پروازهای با زمان پروازی بیش از 2 ساعت تا پایان هفته 28 بارداری با به همراه داشتن گواهی پزشک معالج ( که سن بارداری و تخمین تاریخ زایمان درج شده باشد ) می توانند پرواز کنند.

نوزادان کمتر از هفت روز از زمان تولد.بیماران مبتلا به بیماری های عفونی و مسری و بیماران روانی غیرقابل کنترل.بیمارانی که احتمال فوت آنها در داخل هواپیما وجود داشته باشد.

اشیای نوک تیز اعم از تیغ ، چاقو ، شمشیر ، قیچی و ...کالاهای ورزشی اعم از تیروکمان ، تخته اسکی ، اجزای تفنگ ها ، اسلحه .ابزار آلات اعم از تبر ، تیشه ، آچار .اقلام دفاع شخصی اعم از مواد شیمیایی ناتوان کننده ، وسایل شوک یا گیج کننده و سایر اقلام مخاطره آمیز که امنیت پرواز را به خطر بیاندازد .

مسافران ، مجاز به حمل بار به میزان مندرج در بلیت خواهند بود و در صورت وزن مازاد بار ملزم به خرید اضافه بار خواهند بود.

انصراف مسافر به هر دلیل از پرواز مشمول جریمه می باشد و میزان جریمه با توجه به کلاس نرخی بلیت متغیر خواهد بود. مسافر می تواند در منوی اصلی وب سایت گزینه پیگیری و استرداد را انتخاب و با پر کردن اطلاعات ، درخواست خود را ارسال نماید و وجه پس از کسر جریمه بصورت آنلاین به مسافر برگشت داده خواهد شد.

Feel the dream of travel

همه جا در دسترس شما هستیم